Casa Capim Limao Villa
| Wifi Wi-Fi | Úszómedence Fűtött úszómedence | Fitnesz/Edzőterem Fitneszközpont |
| Sporttevékenységek Túrázás | Spa és relaxáció Spa terem Gőzkabin | Tárgyalótermek Tárgyaló/bankett létesítmények |
| Légkondicionálás | Háziállat nem engedélyezett |
A kertre kilátást nyújtó 3 hálószobás Casa Capim Limao Villa Cavalcante vendégeit a körülbelül 4 km-re található Cachoeira São Bartolomeu meglátogatására invitálja.
A Mirante da Ave Maria 4,1 km-re, míg a Kalunga Community autóval hozzávetőlegesen 10 méterre van a Cavalcante városi villától.
A Cavalcante városi ingatlan szaunával, külön WC-vel és zuhanyzóval ellátott fürdőszobát biztosít. A kényelmes tartózkodásért hajszárító és fürdőlepedők is biztosított.
A Casa Capim Limao Villa elektromos vízforralóval, hűtővel és konyhai edényekkel felszerelt teljesen felszerelt konyha áll rendelkezésre. Pihenjen a gőzszoba, szauna és nyilvános termálfürdők jóvoltából, és maximálisan élvezze ki a pihenést.
- Helyi látnivalók
- Igreja Nossa Senhora de Santana4,1 km
- Mercado do Produtor Rural4 km
- Kalunga Community4,2 km
- Mirante da Ave Maria4 km
- Supermercado4,2 km
- Igreja Presbiteriana3,9 km
- Cachoeira Veredas2,2 km
Hotel felszereltsége
Áttekintés
- Nemdohányzó
- Wi-Fi
- Parkoló
- VIP be-/kijelentkezés
- Háziállat nem engedélyezett
- Biztonsági szolgálat
- Kandalló
- Kulcs belépés
Étkezés és italfogyasztás
- Elektromos vízforraló
- Konyhaedények
- Kültéri étkezősarok
- Piknik terület/Kempingasztalok
Tevékenységek és relaxáció
- Fűtött úszómedence
- Kültéri úszómedence
- Napozóágyak
- Napozóterasz
- Kert
- Grillezési lehetőség
- Spa terem
- Szauna
- Gőzkabin
- Fitneszközpont
- Túrázás
- Forró tavaszi fürdő
- Medence kilátással
Szolgáltatások
- Mosoda
- Élelmiszer bevásárlási szolgáltatás
- Tárgyaló/bankett létesítmények
Szoba felszereltsége
- Légkondicionálás
- Ülősarok
- Öltöző
- Terasz
- Kerti bútor
- Tea és kávéfőző
- Étkezőasztal
- Mosógép
- LCD TV
- Parketta
Fontos megjegyzés
Gyakran Ismételt Kérdések
- ❓
Hány vendéget tud fogadni a Casa Capim Limao Villa?
A Casa Capim Limao Villa kapacitása 6 főig terjed. - ❓
A Casa Capim Limao Villa biztosít konyhát?
Ez a Casa Capim Limao Villa elektromos vízforralóval, hűtővel és konyhai edényekkel felszerelt teljesen felszerelt konyhát kínál. - ❓
Mely látnivalókat érdemes meglátogatni, amíg a Casa Capim Limao Villa vendégei vagyunk?
Cavalcante nevezetességei közé tartozik a Cachoeira São Bartolomeu és a Mirante da Ave Maria, amelyek 4 km-re, illetve 4,1 km-re találhatók a Casa Capim Limao Villa területétől. Ezenkívül a Kalunga Community (4,2 km) szintén ajánlott a látogatásra. - ❓
Vannak a Casa Capim Limao Villa területén wellness-szolgáltatások?
A Casa Capim Limao Villa villa vendégei a helyszíni wellness-létesítményekben, például a gőzszobában, szaunában és nyilvános termálfürdőkben pihenhetnek.